Készült: 2020.06.06.07:51:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Állattenyésztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.07.10.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Állattenyésztési albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dankó Béla (Fidesz) Elnök 2017.10.25. 2018.05.07. Horváth István (Fidesz)
Horváth István (Fidesz) Elnök 2014.07.10. 2017.10.09.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2014.10.13. 2017.10.25. Vantara Gyula (Fidesz)
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Vantara Gyula (Fidesz) Tag 2014.07.10. 2014.09.15.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Magyar Zoltán (Jobbik) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Földi László (KDNP) Tag 2017.10.25. 2018.05.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.