Készült: 2020.08.06.12:41:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Külügyi bizottság tagjainak változásai (25 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Elnök 1994.06.28. 1997.05.15.  
Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) Elnök 1997.05.20. 1998.06.17.  
Bársony András (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Csóti György (MDF) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Baráth Magdolna (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Botka László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Faragó Péter (MSZP) Tag 1997.11.11. 1998.06.17.  
Fedor Vilmos (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kasuba János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kiss Gábor (MSZP) Tag 1996.05.14. 1998.06.17.  
Kocsi László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Papp Pál (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Pusztai Csaba (MSZP) Tag 1994.06.28. 1996.05.13.  
Rimóczi József (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Szabó Lajos Mátyás (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Horváth Vilmos (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Mustó István (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Nádori László (SZDSZ) Tag 1996.04.23. 1998.06.17.  
Rácskay Jenő (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Rajk László (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1996.04.22.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Jeszenszky Géza (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Katona Tamás (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Homoki János (FKGP) Tag 1998.02.02. 1998.06.17.  
Pallag László (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Rott Nándor (FKGP) Tag 1994.06.28. 1997.12.03.  
Németh Zsolt (FIDESZ) 1 Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Rockenbauer Zoltán (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Keresztes Sándor (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Dr. Leitner Gábor (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Dr. Jeszenszky Géza (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  
Katona Tamás (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1996.04.15.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Külügyi bizottság MSZP 13 52.00%
SZDSZ 5 20.00%
MDF 2 8.00%
FKGP 2 8.00%
Fidesz 2 8.00%
Néppárt-MDNP 1 4.00%
Összesen 25 100.00%

Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Interparlamentaris Unio 1994.07.15. 1998.06.17.