Készült: 2020.04.07.16:23:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

A Költségvetési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.07.04.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság

A Költségvetési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

A Költségvetési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Boldog István (Fidesz) Elnök 2018.07.04.    
Barcza Attila (Fidesz) Tag 2018.07.04.    
Böröcz László (Fidesz) Tag 2018.07.04. 2019.10.21.  
Kara Ákos (Fidesz) Tag 2019.10.29.   Böröcz László (Fidesz)
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2019.06.26.   Dr. Varga-Damm Andrea (Jobbik)
Dr. Varga-Damm Andrea (Jobbik) Tag 2018.07.11. 2019.05.27.  
Bősz Anett (DK) Tag 2020.03.09.    
Bősz Anett (független) Tag 2018.07.11. 2019.12.09.