Készült: 2020.10.01.00:51:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Autonómia albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.05.15.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzeti összetartozás bizottsága

Autonómia albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Autonómia albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz) Elnök 2018.05.15.    
Balczó Zoltán (Jobbik) Alelnök 2020.06.02.    
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Alelnök 2018.05.15. 2020.03.30.  
Fenyvesi Zoltán (Fidesz) Tag 2020.06.02.    
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2018.05.15. 2020.03.23.  
Bencsik János (Jobbik) Tag 2019.02.26. 2020.02.19.  
Szávay István (Jobbik) Tag 2018.05.15. 2019.01.31.  
Szászfalvi László (KDNP) Tag 2018.05.15.    
Bencsik János (független) Tag 2020.03.09.    


Autonómia albizottság üléseinek megjelenítése