Készült: 2019.11.20.08:49:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Európai ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Európai ügyek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai ügyek bizottsága tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Firtl Mátyás (KDNP) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Mile Lajos (LMP) Alelnök 2010.05.14. 2013.02.11.  
Bebes István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ékes József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Gyopáros Alpár (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ivanics Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Lipők Sándor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Nógrádi Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.06.02.  
Dr. Szalay Péter (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Dr. Vinnai Győző (Fidesz)
Tessely Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ughy Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2010.06.08. 2011.02.14. Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz)
Dr. Botka László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2013.03.04.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Káli Sándor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Molnár Csaba (MSZP) Tag 2010.06.02. 2011.10.23. Harangozó Gábor István (MSZP) 1
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2013.03.04. 2014.05.05. Dr. Botka László (MSZP)
Balczó Zoltán (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Bana Tibor (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Murányi Levente (Jobbik) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Samu Tamás Gergő (Jobbik)
Samu Tamás Gergő (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) Tag 2013.05.13. 2014.05.05. Dr. Vejkey Imre (KDNP)
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2010.05.14. 2013.05.13.  
Mile Lajos (LMP) Tag 2013.09.01. 2014.05.05.  
Mile Lajos (független) Tag 2013.02.25. 2013.08.31.  
Dr. Molnár Csaba (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai ügyek bizottsága Fidesz 12 57.14%
MSZP 2 9.52%
Jobbik 3 14.29%
KDNP 2 9.52%
LMP 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Európai ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok