Készült: 2022.08.08.08:34:25 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Népjóléti Bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail njb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Népjóléti Bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Népjóléti Bizottság tagjai változásának elrejtése

Népjóléti Bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Varga Zoltán (DK) Elnök 2022.07.19.    
Horváth László (Fidesz) Alelnök 2022.06.08.   Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
Dr. Kovács József (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Kovács Sándor (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Alelnök 2022.05.02. 2022.06.08.  
Nacsa Lőrinc (KDNP) Alelnök 2022.05.02.    
Dr. Komáromi Zoltán (DK) Alelnök 2022.05.02.    
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2022.06.08.   Tasó László (Fidesz)
Horváth László (Fidesz) Tag 2022.06.08. 2022.06.08. Nagy Bálint (Fidesz)
Dr. Mészáros Lajos (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Nagy Bálint (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.05.24.  
Dr. Pesti Imre (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2022.06.08.    
Sztojka Attila (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Tasó László (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.08.  
Varga Zoltán (DK) Tag 2022.07.19. 2022.07.19. Varju László (DK)
Varju László (DK) Tag 2022.05.02. 2022.07.19.  
Varga Ferenc (Jobbik) Tag 2022.05.02.    
Sebők Éva (Momentum) Tag 2022.05.02.    
Szabó Timea (Párbeszéd) Tag 2022.05.02.    

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Népjóléti Bizottság Fidesz 9 60.00%
KDNP 1 6.67%
DK 2 13.33%
Jobbik 1 6.67%
Momentum 1 6.67%
Párbeszéd 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Népjóléti Bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Népjóléti Bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok