Készült: 2022.07.05.23:05:31 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-2022

Magyarországi nemzetiségek bizottsága
Típus nemzetiségi
Létrehozás 2018.05.09.
Megszűnés 2022.05.01.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Magyarországi nemzetiségek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Magyarországi nemzetiségek bizottsága tagjainak változásai (13 fő)
Szószóló Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ritter Imre (nemzetiségi képviselő) Elnök 2018.05.09. 2022.05.01.  
Alexov Lyubomir (szerb nemzetiségi szószóló) Alelnök 2020.03.09. 2022.05.01.  
Farkas Félix (roma nemzetiségi szószóló) Alelnök 2018.05.09. 2022.05.01.  
Kissné Köles Erika (szlovén nemzetiségi szószóló) Alelnök 2020.03.09. 2022.05.01.  
Alexov Lyubomir (szerb nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2020.03.09.  
Giricz Vera (ruszin nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  
Kissné Köles Erika (szlovén nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2020.03.09.  
Kreszta Traján (román nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  
Paulik Antal (szlovák nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  
Dr. Rónayné Slaba Ewa Maria (lengyel nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  
Dr. Serkisian Szeván Simon (örmény nemzetiségi szószóló) Tag 2019.03.18. 2022.05.01.  
Sianos Tamás (görög nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  
Dr. Simani Silva (örmény nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2018.06.07.  
Szolga József (horvát nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  
Szuperák Brigitta (ukrán nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  
Varga Szimeon (bolgár nemzetiségi szószóló) Tag 2018.05.09. 2022.05.01.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Magyarországi nemzetiségek bizottsága Nemzetiségi képviselő 1 7.69%
nemzetiségi szószóló 12 92.31%
Összesen 13 100.00%

Magyarországi nemzetiségek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok