Készült: 2022.06.29.01:43:28 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-2022

Paraméterek:
Képviselő: Nagy Csaba (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
S/18302 Ajánlóív a 2022. évi köztársaságielnök-választáshoz (Novák Katalin) Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Kövér László (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Simicskó István (KDNP), Dr. Aradszki András (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), B. Nagy László (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Dr. Becsó Károly (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Bóna Zoltán (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Budai Gyula (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dömötör Csaba (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz), F Kovács Sándor (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Fenyvesi Zoltán (Fidesz) és 93 képviselőtársuk. 2022.02.28
K/17851 Mire számíthatnak a vidéki kistelepülések a Magyar Falu Program kapcsán 2022-ben? Nagy Csaba (Fidesz) 2021.12.10
A/17225 Indult-e eljárás az M3-as autópályán történt baleset ügyében? Nagy Csaba (Fidesz) 2021.10.04
K/17088 ,,Milyen stádiumban van az M60-as gyorsforgalmi út építési beruházásának előkészítése Pécs és Szigetvár között, Szentlőrinc érintésével?" Nagy Csaba (Fidesz) 2021.09.17
A/13325 Mulasztottak-e a baloldali pártvezetők, amikor szemet hunytak a korrupciógyanú felett? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.10.19
A/11321 Felmerül-e jogsértés gyanúja a baloldal viselkedésénél? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.07.13
A/11170 Miként biztosítható a helyi közélet tisztasága? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.06.29
A/10920 Miként működnek közre a válságkezelésben az ellenzéki önkormányzatok? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.06.08
A/10841 Hogy áll most a koronavírus elleni védekezés? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.06.02
K/9628 Milyen eszközökkel kívánja a Kormány folytatni a kistelepülések támogatását? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.03.13
A/9563 Mit tehetünk a társadalom igazságérzetét sértő gyakorlatok felszámolásáért? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.03.09
T/9473 A származási hely feltüntetése érdekében a polgárok személyi adatainak és lakcímének nyilvántartásáról szóló 1992. évi LXVI. törvény és az anyakönyvi eljárásról szóló 2010. évi I. törvény módosításáról Gyopáros Alpár (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Tasó László (Fidesz)
2020.03.06.: Nagy Csaba (Fidesz)
2020.03.11.: Vigh László (Fidesz)
2020.03.03
T/8044 Az Országgyűlés működését és a képviselők jogállását érintő egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Halász János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Hende Csaba (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.21.: Bányai Gábor (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2019.11.21.: Szatmáry Kristóf (Fidesz)
2019.11.21.: Héjj Dávid Ádám (Fidesz)
2019.11.21.: Riz Gábor (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz)
2019.11.21.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
2019.11.21.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2019.11.12
H/8042 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Halász János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Hende Csaba (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.21.: Bányai Gábor (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2019.11.21.: Szatmáry Kristóf (Fidesz)
2019.11.21.: Héjj Dávid Ádám (Fidesz)
2019.11.21.: Riz Gábor (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz)
2019.11.21.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
2019.11.21.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2019.11.12
T/712 A sportról szóló 2004. évi I. törvény és az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2018.07.02.: Nagy Csaba (Fidesz)
2018.07.10.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.06.26