Készült: 2022.05.22.12:08:42 Dinamikus lap

Süli János

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
0 0 3


Felsőházi ülőhely
Szektor Sor Szék
0 0 2
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- KDNP 2022.05.02.  
2018-2022 KDNP 2018.05.08. 2022.05.01.

Tisztségek
Tisztség tól ig
tárca nélküli miniszter (a Paksi Atomerőmű két új blokkja tervezéséért, megépítéséért és üzembe helyezéséért felelős) 2018.05.18.  
tárca nélküli miniszter (a Paksi Atomerőmű két új blokkja tervezéséért, megépítéséért és üzembe helyezéséért felelős) 2017.05.02. 2018.05.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Tolna megye 3.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Tolna megye 3.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018-2022 2  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2022- 1    
2018-2022 22    
2014-2018 6 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2022. április 1 316 400

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
villamosmérnök Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar 1980

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.sulijanos.hu