Készült: 2020.04.03.07:36:34 Dinamikus lap

Dr. Fodor András Attila

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Budapest 28.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Külügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Állatorvostudományi Egyetem   1965
abszolutórium Külkereskedelmi Főiskola    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német alapfokú