Készült: 2020.09.23.04:24:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Alkotmánybíróság elnökét és tagjait jelölő eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2010.07.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az Alkotmánybíróság elnökét és tagjait jelölő eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Az Alkotmánybíróság elnökét és tagjait jelölő eseti bizottság tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Balsai István (Fidesz) Elnök 2010.07.14. 2011.06.14.  
Dr. Varga István (Fidesz) Elnök 2011.06.14. 2014.05.05. Dr. Balsai István (Fidesz)
Dr. Schiffer András (LMP) Alelnök 2010.07.14. 2013.02.11.  
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Szakács Imre (Fidesz) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Simon Gábor (MSZP) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 2010.07.14. 2014.05.05.  
Dr. Salamon László (KDNP) Tag 2010.07.14. 2013.02.24.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Az Alkotmánybíróság elnökét és tagjait jelölő eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Az Alkotmánybíróság elnökét és tagjait jelölő eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.