Irományok előző ciklusbeli adatai

Készült: 2019.10.18.00:13:12 Dinamikus lap

Dr. Garai István Levente

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2004.08.27. 2006.05.15.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Bács-Kiskun megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Bács-Kiskun megye 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Bács-Kiskun megye területi lista 2004.08.27. 2006.05.15.
1994-98   Bács-Kiskun megye 5.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Egészségügyi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2011.03.16. 2014.05.05.
2006-2010 Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2004.08.27. 2004.09.13.
Szociális és családügyi bizottság Tag 2004.08.27. 2006.05.15.
Egészségügyi bizottság Tag 2004.09.13. 2006.05.15.
1994-98 Szociális és egészségügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 331 653
2006-2010 37 198
2002-2006 8 48

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 86 1  
2006-2010 38    
2002-2006 50    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2010  
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2006 2010
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános orvos Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem   1979
egészségügyi menedzser Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem Közgazdasági Továbbképző Intézet 1998
számítógépkezelő Nemzeti Szakképzési Intézet   2002
számtech. szoftverüzemeltető Nemzeti Szakképzési Intézet   2003
jogi szakokleveles általános orvos Eötvös Loránd Tudományegyetem Jogi Továbbképző Intézet 2004
biztosítási, egészségügyi biztosítási szakértő Budapesti Corvinus Egyetem   2009

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol alapfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
francia társalgási