Irományok egyszerűsített lekérdezése

Készült: 2023.02.07.21:31:15 Dinamikus lap

Podolák György

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvezető-helyettes 2009.09.28. 2009.09.29.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2009.03.16. 2009.03.17.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2008.11.17. 2008.11.18.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2007.10.08. 2007.10.09.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2007.03.19. 2007.03.20.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2006.11.13. 2006.11.14.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2006.11.06. 2006.11.07.
2002-2006 MSZP frakcióvezető-helyettes 2006.02.06. 2006.02.07.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2005.12.12. 2005.12.12.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2005.06.06. 2005.06.07.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2005.05.30. 2005.06.01.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2005.04.11. 2005.04.12.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2006.05.16. 2010.05.13.
jegyző 2002.11.26. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Budapest 30.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 30.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 30.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Gazdasági és informatikai bizottság Alelnök 2006.06.19. 2008.05.05.
Gazdasági és informatikai bizottság Elnök 2008.05.05. 2010.05.13.
    Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 2006.06.28. 2010.05.13.
    Energetikai albizottság
Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.
    Vasúti közlekedés helyzetét vizsgáló albizottság
Tag 2007.11.06. 2010.05.13.
Kutatási és innovációs eseti bizottság Tag 2008.02.11. 2010.05.13.
A Nabucco földgázvezeték előkészítésének és megvalósításának folyamatát segítő eseti bizottság Társelnök 2008.09.29. 2010.05.13.
2002-2006 Gazdasági bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
    Energetikai albizottság
Tag 2002.09.11. 2004.11.06.
    Energetikai albizottság
Elnök 2004.11.06. 2006.05.15.
    Infrastruktúra-fejlesztési és lakásügyi albizottság
Tag 2005.05.30. 2006.05.15.
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2001.04.17.
Gazdasági bizottság Alelnök 2001.04.18. 2002.05.14.
    Ipari és kereskedelemi albizottság
Elnök 1998.12.02. 2002.05.14.
    Energetikai albizottság
Tag 1999.06.10. 2002.05.14.
    A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság
Tag 1999.09.28. 2000.12.18.
    A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2001.02.14. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 12 409
2002-2006 14 543
1998-2002 26 260

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 82 94  
2002-2006 100 67  
1998-2002 35    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
iparpolitikus Politikai Főiskola Iparpolitika Kar 1977