Irományok egyszerűsített lekérdezése

Vissza a teljes oldalra
Készült: 2021.09.20.00:54:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjainak változásai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Isépy Tamás (Fidesz) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Géczi József Alajos (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Dornbach Alajos (SZDSZ) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2001.12.18.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kozma Péter (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2001.12.18. 2002.05.14. Dr. Fazekas Sándor (Fidesz)
Filló Pál (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Szabó Sándorné (MSZP) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Filló Pál (MSZP)
Szili Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tóth András (MSZP) 1 Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Dán János (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Varga István (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Cseh Sándor (MIÉP) Tag 1998.06.25. 1999.09.15.  
Cseh Sándor (MIÉP) Tag 1999.09.15. 1999.09.15.  
Dr. Fenyvessy Zoltán (MIÉP) Tag 1999.10.01. 2002.05.14. Cseh Sándor (független)
Cseh Sándor (független) Tag 1999.09.16. 1999.10.01.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Fidesz 4 33.33%
MSZP 4 33.33%
FKGP 1 8.33%
SZDSZ 1 8.33%
MDF 1 8.33%
MIÉP 1 8.33%
Összesen 12 100.00%

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok