Irományok egyszerűsített lekérdezése

Készült: 2022.05.21.04:13:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

"A nők és férfiak társadalmi esélyegyenlősége" albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.02.27.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


"A nők és férfiak társadalmi esélyegyenlősége" albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szabóné Müller Timea (MSZP) Elnök 2007.02.27. 2010.05.13.  
Ékes Ilona (Fidesz) Alelnök 2007.02.27. 2010.05.13.  
Pettkó András (MDF) Alelnök 2007.02.27. 2009.03.19.  
Donáth László (MSZP) Tag 2007.02.27. 2010.05.13.  
Bíró Ildikó (Fidesz) 1 Tag 2007.02.27. 2010.05.13.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2007.02.27. 2010.05.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

"A nők és férfiak társadalmi esélyegyenlősége" albizottság üléseinek megjelenítése