Készült: 2019.10.19.20:45:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Külügyi bizottság tagjainak változásai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Balla Mihály (Fidesz) Elnök 2014.05.06. 2014.06.07.  
Németh Zsolt (Fidesz) 1 Elnök 2014.06.07. 2018.05.07. Balla Mihály (Fidesz)
Balla Mihály (Fidesz) Alelnök 2014.06.07. 2018.05.07. Zsigó Róbert (Fidesz)
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Zsigó Róbert (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.07.  
Gyöngyösi Márton (Jobbik) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2014.06.07.  
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2018.05.07.  
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 2014.06.07. 2014.06.18. Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1
Demeter Márta (MSZP) Tag 2014.05.06. 2017.01.31.  
Mesterházy Attila (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Velez Árpád (MSZP) Tag 2017.02.20. 2018.05.07.  
Vona Gábor (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Firtl Mátyás (KDNP) Tag 2014.05.06. 2014.06.10.  
Dr. Hoffmann Rózsa (KDNP) Tag 2014.06.10. 2018.05.07. Firtl Mátyás (KDNP)
Dr. Oláh Lajos (független) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Külügyi bizottság Fidesz 6 50.00%
MSZP 2 16.67%
Jobbik 2 16.67%
KDNP 1 8.33%
független 1 8.33%
Összesen 12 100.00%

Külügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok