Készült: 2020.08.11.12:05:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Ténymegállapító albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2013.04.30.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzetbiztonsági bizottság


Ténymegállapító albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Mile Lajos (LMP) Elnök 2013.09.01. 2014.05.05.  
Mile Lajos (független) Elnök 2013.04.30. 2013.08.31.  
Csampa Zsolt (Fidesz) Alelnök 2013.04.30. 2014.05.05.  
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) Tag 2013.04.30. 2014.05.05.  
Dr. Kocsis Máté (Fidesz) 1 Tag 2013.04.30. 2014.05.05.  
Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1 Tag 2013.04.30. 2014.05.05.  
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2013.04.30. 2014.05.05.  
Mirkóczki Ádám (Jobbik) Tag 2013.04.30. 2014.05.05.  
Móring József Attila (KDNP) Tag 2013.04.30. 2014.05.05.  


Ténymegállapító albizottság üléseinek megjelenítése