Készült: 2019.10.19.23:00:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Turisztikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.07.03.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság

Turisztikai albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Turisztikai albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Hadházy Sándor (Fidesz) Elnök 2018.07.03.    
Barcza Attila (Fidesz) Tag 2018.07.17.    
F Kovács Sándor (Fidesz) 1 Tag 2018.11.26.    
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2018.07.03.    
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2018.07.17.    
Witzmann Mihály (Fidesz) Tag 2018.07.03.    
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2018.11.20.    
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2018.11.26. 2018.12.10.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Turisztikai albizottság üléseinek megjelenítése