Készült: 2019.10.22.14:54:45 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Turisztikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.07.03.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság

Turisztikai albizottság tagjai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Hadházy Sándor (Fidesz) Elnök 2018.07.03.
Barcza Attila (Fidesz) Tag 2018.07.17.
F Kovács Sándor (Fidesz) 1 Tag 2018.11.26.
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2018.07.03.
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2018.07.17.
Witzmann Mihály (Fidesz) Tag 2018.07.03.
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2018.11.20.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.


Turisztikai albizottság tagjai változásának megjelenítése
Turisztikai albizottság üléseinek megjelenítése