Készült: 2020.05.28.21:39:12 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Honvédelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.27.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Honvédelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Honvédelmi bizottság tagjainak változásai (18 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Mécs Imre (SZDSZ) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Juhász Ferenc (MSZP) Alelnök 1996.05.14. 1998.06.17.  
Szili Sándor (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1996.05.13.  
Dr. Gyuricza Béla (FIDESZ) Alelnök 1995.09.19. 1998.06.17.  
Wachsler Tamás (FIDESZ) Alelnök 1994.06.28. 1995.09.18.  
Baranyai Lőrinc (MSZP) Tag 1995.05.09. 1998.06.17.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Iváncsik Imre (MSZP) Tag 1994.06.28. 1996.03.25.  
Juhász Ferenc (MSZP) Tag 1994.06.28. 1996.05.13.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 1996.03.26. 1998.06.17.  
Kücsön Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Lajtai István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Márfai Péter (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.05.08.  
Dr. Molnár János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Samu János (MSZP) Tag 1996.05.14. 1998.06.17.  
Sebők János (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Kaszás Tibor (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1997.10.12.  
Mádai Péter (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Páris András (SZDSZ) Tag 1997.12.09. 1998.06.17.  
Szabó Miklós (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Für Lajos (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.07.  
Póda Jenő (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Lányi Zsolt (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Gyuricza Béla (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1995.09.18.  
Wachsler Tamás (FIDESZ) Tag 1995.09.19. 1998.06.17.  
Mészáros Gyula (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Katona Tamás (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Honvédelmi bizottság MSZP 9 50.00%
SZDSZ 4 22.22%
MDF 1 5.56%
FKGP 1 5.56%
Fidesz 2 11.11%
Néppárt-MDNP 1 5.56%
Összesen 18 100.00%

Honvédelmi bizottságnak nincs albizottsága.