Készült: 2020.02.20.22:49:44 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Czomba Sándor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
7415/73 A munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény hatálybalépésével összefüggő átmeneti rendelkezésekről és törvénymódosításokról Dr. Czomba Sándor (Fidesz) 2012.06.15
4786/725 A Munka Törvénykönyvéről Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.12.12
336/49 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Dr. Czomba Sándor (Fidesz) 2010.07.02
336/48 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Font Sándor (Fidesz) 2010.06.30
336/47 Az egyszerűsített foglalkoztatásról Dr. Czomba Sándor (Fidesz) 2010.06.24