Készült: 2020.08.11.03:32:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Géczi József Alajos (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Tatai-Tóth András (MSZP) 1 Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Isépy Tamás (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2004.04.02.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Alelnök 2004.04.26. 2006.05.15. Dr. Isépy Tamás (Fidesz)
Dr. Csákabonyi Balázs (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Filló Pál (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Balogh Gyula (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.05.05.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.04.26.  
Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 1 Tag 2003.06.02. 2006.05.15. Balogh Gyula (független)
Kozma Péter (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Tag 2004.04.26. 2006.05.15. Dr. Kerényi János (Fidesz)
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Tag 2006.02.13. 2006.05.15. Dr. Simicskó István (Fidesz)
Dr. Simicskó István (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.02.13. Kozma Péter (Fidesz)
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2003.06.16.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 2003.06.16. 2006.05.15. Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ)
Dr. Balsai István (MDF) Tag 2002.05.15. 2002.12.01.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Dr. Medgyasszay László (független)
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 2002.12.01. 2004.11.08. Dr. Balsai István (MDF)
Balogh Gyula (független) Tag 2003.05.06. 2003.06.02.  
Dr. Medgyasszay László (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20. Dr. Balsai István (MDF)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság MSZP 4 40.00%
Fidesz 4 40.00%
SZDSZ 1 10.00%
MDF 1 10.00%
Összesen 10 100.00%

Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Vagyonnyilatkozatokat ellenőrző albizottság 2004.03.23. 2004.12.31.  
Vagyonnyilatkozat-ellenőrző albizottság 2005.04.26. 2006.05.15.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok