Készült: 2020.02.19.02:53:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.06.30.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Glattfelder Béla (Fidesz) Elnök 1998.06.30. 2000.02.07.  
Dr. Szabó József Andor (Fidesz) Elnök 2000.02.22. 2002.05.14. Glattfelder Béla (Fidesz)
Bebes István (Fidesz) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Dr. Szabó József Andor (Fidesz) Tag 1998.06.30. 2000.02.21.  
Karakas János (MSZP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Dr. Németh Imre (MSZP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Hanó Miklós (FKGP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
T. Asztalos Ildikó (SZDSZ) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Font Sándor (MDF) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Kapronczi Mihály (MIÉP) Tag 1999.06.16. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (MIÉP) Tag 1998.06.30. 1998.12.06.  
Dr. Kupa Mihály (független) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (független) Tag 1998.12.07. 1998.12.28.  


EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság üléseinek megjelenítése