Készült: 2020.10.29.23:31:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Ingatlanjuttatási albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.12.08.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társadalmi szervezetek bizottság


Ingatlanjuttatási albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Halász János (Fidesz) Elnök 1999.12.08. 2001.12.17.  
Zuschlag János László (MSZP) Tag 1999.12.08. 2002.05.14.  
Dögei Imre (FKGP) Tag 2001.02.28. 2002.02.07. István József (FKGP)
István József (FKGP) Tag 1999.12.08. 2001.01.22.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1999.12.08. 2002.05.14.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1999.12.08. 2002.05.14.  
Dr. Bognár László (MIÉP) Tag 1999.12.08. 2002.05.14.  


Ingatlanjuttatási albizottság üléseinek megjelenítése