Készült: 2021.07.27.10:12:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Magyar-Ukrán Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.04.07.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Magyar-Ukrán Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Puch László (MSZP) Elnök 1999.04.07. 2002.05.14.  
Dr. Latorcai János (Fidesz) Tag 1999.04.07. 2002.05.14.  
Steinerné Vasvári Éva (Fidesz) Tag 1999.04.07. 2002.05.14.  
Tóth András (Fidesz) Tag 1999.04.07. 2002.05.14.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1999.04.07. 2002.05.14.  
Dr. Zilahi József (MDF) Tag 1999.04.07. 1999.10.11.  
Kapronczi Mihály (MIÉP) Tag 1999.04.07. 2002.05.14.  


A Magyar-Ukrán Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága üléseinek megjelenítése