Készült: 2020.10.01.18:39:08 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Energetikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Energetikai albizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Lázár Mózes (Fidesz) Elnök 1998.07.09. 2002.05.14.  
Balla György (Fidesz) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Nógrádi László (Fidesz) Tag 1998.11.05. 2000.06.20.  
Végh László (Fidesz) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 2001.02.20. 2002.05.14.  
Göndör István (MSZP) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Podolák György (MSZP) Tag 1999.06.10. 2002.05.14.  
Schalkhammer Antal (MSZP) Tag 1998.11.05. 2001.09.04.  
Zakó László (FKGP) Tag 1998.11.05. 2001.06.26.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Zakó László (MIÉP) Tag 2001.12.27. 2002.05.14.  
Zakó László (független) Tag 2001.06.27. 2001.12.26.  


 
Energetikai albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 10 4/2001 2001.12.04. Határozatképes 0:50
2 9 3/2001 2001.10.08. Határozatképes 2:20
3 8 2/2001 2001.05.02. Határozatképes 0:50
4 7 1/2001 2001.02.20. Tanácskozóképes 3:00
5 6 4/2000 2000.04.03. Határozatképes 1:30
6 5 3/2000 2000.03.13. Határozatképes 1:15
7 4 2/2000 2000.02.23. Határozatképes 3:00
8 3 1/2000 2000.02.21. Határozatképes 1:20
9 2 2/1999 1999.09.29. Határozatképes 3:30
10 1 1/1999 1999.06.09. Határozatképes 0:40