Készült: 2020.07.08.03:58:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Népesedéspolitikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Népesedéspolitikai albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz) Elnök 2010.06.28. 2014.05.05.  
Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Tamás Barnabás (Fidesz) Tag 2011.05.16. 2014.05.05.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2010.07.20. 2014.05.05.  
Baráth Zsolt (Jobbik) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Dr. Tarnai Richárd (KDNP) Tag 2010.06.28. 2011.02.21.  


Népesedéspolitikai albizottság üléseinek megjelenítése