Készült: 2020.11.01.02:51:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Agrárpiaci, szabályozási és élelmiszerbiztonsági albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.23.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Agrárpiaci, szabályozási és élelmiszerbiztonsági albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Jakab István (Fidesz) Elnök 2006.06.23. 2010.05.13.  
Bedő Tamás (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Godó Lajos (MSZP) Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Kis Péter László (MSZP) 1 Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2006.06.23. 2007.06.18.  
Örvendi László József (Fidesz) 1 Tag 2006.06.23. 2010.05.13.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2006.06.23. 2007.09.16.  


 
Agrárpiaci, szabályozási és élelmiszerbiztonsági albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 4 1/2009 2009.03.18. Határozatképes 2:20
2 3 1/2008 2008.10.14. Határozatképes 1:30
3 2 1/2007 2007.06.13. Határozatképes 2:00
4 1 1/2006 2006.12.13. Határozatképes 0:58