Készült: 2021.09.29.00:25:31 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Fetser János

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/11507 Ilyen gazdagok vagyunk, avagy hova vándorolnak az EU-pénzek? Fetser János (MSZP) 2009.12.11
A/9908 Milyen lépéseket tud tenni a Kormány az orosházi Merian Zrt. megmentése érdekében? Fetser János (MSZP) 2009.06.08
K/9885 Folyamatos törvénysértések az önkormányzatoknál? Fetser János (MSZP) 2009.06.03
K/9884 Mikor indul az Orosháza - Tótkomlós közötti összekötőút feljújítása? Fetser János (MSZP) 2009.06.03
K/6924 A tej élet, erő, egészség. És ráfizetés? Fetser János (MSZP) 2008.11.26
K/5939 Miként kívánja Miniszter Úr elkerülni a nyilvánosan kudarcra ítélt közigazgatási átszervezési javaslatokat? Fetser János (MSZP) 2008.06.04
H/4443 A vasúti szárnyvonalakon történő közösségi közlekedés fenntarthatóságával kapcsolatos döntések megalapozásához szükséges társadalmi és szakmai egyeztetések elvégzéséről, valamint a szükséges döntések előkészítéséről Dr. Suchman Tamás (MSZP), Lombos István (MSZP), Borenszki Ervin (MSZP), Herbály Imre (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Kárpáti Tibor (MSZP), Dr. Szép Béla (MSZP), Keleti György (MSZP), Csontos János (MSZP), Fetser János (MSZP), Szántó János (MSZP), Török Zsolt (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP) 2007.11.20