Készült: 2020.04.09.03:04:07 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Lányi Zsolt

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/2373 A honvédelemről szóló 1993. évi CX. törvény módosításáról Dr. Simicskó István (Fidesz), Lányi Zsolt (FKGP), Dr. Balsai István (MDF), Juhász Ferenc (MSZP), Mécs Imre (SZDSZ) 2000.03.08
T/1465 A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997.évi LXXXI törvény módosításáról Lezsák Sándor (MDF), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Lányi Zsolt (FKGP) 1999.06.30
T/1235 A lakások és helyiségek bérletére, valamint elidegenítésükre vonatkozó egyes szabályokról szóló 1993.évi LXXVIII.törvény módosításáról Dr. Csapody Miklós (MDF), Molnár Gyula (MSZP), Lányi Zsolt (FKGP) 1999.05.05
T/667 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról. /fegyv.erők/ Lányi Zsolt (FKGP) 1999.01.15