Készült: 2019.10.20.04:46:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Európai ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Európai ügyek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai ügyek bizottsága tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Elnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Tessely Zoltán (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Bana Tibor (Jobbik) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2017.10.30. 2018.05.07. Hollik István (KDNP)
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2016.09.12.  
Gyopáros Alpár (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2015.06.08. 2016.11.07. Dr. Tóth Bertalan (MSZP)
Dr. Tóth Bertalan (MSZP) Tag 2014.05.06. 2015.06.08.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2016.11.07. 2018.05.07. Dr. Legény Zsolt (MSZP)
Firtl Mátyás (KDNP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Hollik István (KDNP) Tag 2016.09.12. 2017.10.30. Farkas Flórián (Fidesz)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai ügyek bizottsága Fidesz 5 55.56%
MSZP 2 22.22%
Jobbik 1 11.11%
KDNP 1 11.11%
Összesen 9 100.00%

Európai ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok