Készült: 2020.09.24.11:08:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Éghajlatvédelmi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.18.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága

Éghajlatvédelmi albizottság tagjai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Bencsik János (Fidesz) Tag 2018.10.09.
Schmuck Erzsébet (LMP) Tag 2018.10.09.


Éghajlatvédelmi albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Koncz Ferenc (Fidesz) Elnök 2018.07.04. 2020.07.10.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2018.10.09.    
Schmuck Erzsébet (LMP) Tag 2018.10.09.