Készült: 2020.08.10.23:37:31 Dinamikus lap

T. Asztalos Ildikó

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 SZDSZ 1998.06.18. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
ipari, kereskedelmi és idegenforgalmi politikai államtitkár 1996.11.01. 1998.07.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.
    EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.
    Földhő albizottság
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.
Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Kastélyok, kúriák, várak albizottság
Alelnök 1998.12.16. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 59 106

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 112 1  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Miskolci Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási