Készült: 2020.06.03.06:53:50 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Varga József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
7415/64 A munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény hatálybalépésével összefüggő átmeneti rendelkezésekről és törvénymódosításokról Varga József (Fidesz) 2012.06.06
7415/63 A munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény hatálybalépésével összefüggő átmeneti rendelkezésekről és törvénymódosításokról Varga József (Fidesz) 2012.06.06
3507/94 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Varga József (Fidesz) 2011.07.07
1498/394 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Varga József (Fidesz) 2010.11.18
1498/393 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Varga József (Fidesz) 2010.11.18
1498/280 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Osztolykán Ágnes (LMP)
2010.11.30.: Varga József (Fidesz)
2010.11.18