Készült: 2019.09.21.03:49:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Németh Zsolt (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9784/5 A külképviseletekről és a tartós külszolgálatról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz) 2016.03.31
9784/4 A külképviseletekről és a tartós külszolgálatról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz) 2016.03.31
9784/3 A külképviseletekről és a tartós külszolgálatról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz) 2016.03.31
9784/2 A külképviseletekről és a tartós külszolgálatról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz) 2016.03.31
9425/4 A Magyar-Bolgár Barátság Napjáról Németh Zsolt (Fidesz) 2016.09.26
4730/474 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Németh Zsolt (Fidesz) 2015.05.29
2077/26 A nemzetbiztonsági szolgálatokról szóló 1995. évi CXXV. törvény, valamint egyes törvényeknek a nemzetbiztonsági ellenőrzéssel összefüggő módosításáról Németh Zsolt (Fidesz) 2014.11.27
148/3 A külföldre utazásról szóló 1998. évi XII. törvény módosításáról Németh Zsolt (Fidesz) 2014.08.28