Készült: 2020.09.30.02:36:45 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Lakás- és építésügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.07.05.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Lakás- és építésügyi albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Horváth Csaba (MSZP) Elnök 2006.07.05. 2010.02.18.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2006.07.05. 2010.05.13.  
Szántó János (MSZP) Tag 2006.07.05. 2008.06.03.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2006.07.05. 2010.05.13.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2006.07.05. 2010.05.13.  
Nagy Sándor (Fidesz) Tag 2008.05.09. 2010.05.13.  


Lakás- és építésügyi albizottság üléseinek megjelenítése