Készült: 2020.07.04.01:00:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Olimpiai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.06.13.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Olimpiai albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2001.06.13. 2002.05.14.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2001.11.20. 2002.05.14.  
Lévai Tibor (Fidesz) Tag 2001.11.20. 2002.05.14.  
Sibak András (MSZP) Tag 2001.11.20. 2002.05.14.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2001.11.20. 2002.05.14.