Készült: 2020.08.07.12:17:46 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Gruber Attila

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10748/7 A fémkereskedelemről Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2013.05.06
10160/9 A Finnugor Rokon Népek Napjáról Dr. Horváth János (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Dr. Gruber Attila (Fidesz), Mandur László (MSZP), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Szilágyi Péter (független) 2013.03.28
10160/8 A Finnugor Rokon Népek Napjáról Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2013.03.20
5273/20 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX. 30.) OGY határozat módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz), Dr. Gruber Attila (Fidesz), Dr. Budai Gyula (Fidesz), Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz), Kozma Péter (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2011.12.27
3505/36 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2011.06.21
3141/5 Egyes fémek begyűjtésével és értékesítésével összefüggő visszaélések visszaszorításáról szóló 2009. évi LXI. törvény módosításáról Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2011.06.29
3141/4 Egyes fémek begyűjtésével és értékesítésével összefüggő visszaélések visszaszorításáról szóló 2009. évi LXI. törvény módosításáról Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2011.06.23
3005/31 A lakásszövetkezetekről szóló 2004. évi CXV. törvény, valamint a társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény módosításáról Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2011.06.06
3005/27 A lakásszövetkezetekről szóló 2004. évi CXV. törvény, valamint a társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény módosításáról Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2011.05.23
3005/26 A lakásszövetkezetekről szóló 2004. évi CXV. törvény, valamint a társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény módosításáról Dr. Gruber Attila (Fidesz) 2011.05.23