Készült: 2020.02.18.01:58:33 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Szabadidősport albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Szabadidősport albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Elnök 2002.07.03. 2006.05.15.  
Csontos János (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2002.07.03. 2002.11.25.  
Zuschlag János László (MSZP) Tag 2002.07.03. 2004.10.17.