Készült: 2020.09.30.12:01:09 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Ughy Attila

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/4989 30 milliós MSZP-s pártház "kalapozásból" Ughy Attila (Fidesz) 2001.08.30
K/4087 Ki a felelős azért, hogy a II. világháborúban elesett katonák földi maradványai temetetlenül hevernek? Ughy Attila (Fidesz) 2001.03.26
I/2887 Fenyegették-e, és ha igen akkor kik, a XV kerület Tóth István utcai általános iskola pedagógusait és tanulóinak szüleit? Ughy Attila (Fidesz) 2000.06.15
I/1414 A Vagyon Gyülekezete, avagy "egyház" és állam összefonódása a XX.század végén Magyarországon Ughy Attila (Fidesz) 1999.06.17
A/1283 A magyar tudományos könyvkiadás védelmében Ughy Attila (Fidesz) 1999.05.21
I/1268 A magyar tudományos könyvkiadás védelmében Ughy Attila (Fidesz) 1999.05.19
I/547 Világvárosi légiközpont - Balkáni megközelíthetőséggel? Ughy Attila (Fidesz) 1998.12.03