Készült: 2020.09.22.20:40:32 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Ughy Attila

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4955/104 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetésének végrehajtásáról Tirts Tamás (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Illés Zoltán (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP), Perlaki Jenő (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Koltai Ildikó (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Sasvári Szilárd (Fidesz), Gyürk András (Fidesz), Balsay István (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2001.10.19
4899/38 (A magyar nyelvnek) a gazdasági reklámok és az üzletfeliratok, továbbá egyes közérdekű közlemények (közzététele során való használatáról) magyar nyelvű közzétételéről Ivanics István (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz) 2001.09.06
4899/37 (A magyar nyelvnek) a gazdasági reklámok és az üzletfeliratok, továbbá egyes közérdekű közlemények (közzététele során való használatáról) magyar nyelvű közzétételéről Ivanics István (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz) 2001.09.06
2218/11 A kommunizmus áldozatainak emléknapjáról Ughy Attila (Fidesz) 2000.06.06
2218/8 A kommunizmus áldozatainak emléknapjáról Dr. Pósán László (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz) 2000.05.05
2218/4 A kommunizmus áldozatainak emléknapjáról Ughy Attila (Fidesz) 2000.04.14
1658/289 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Ughy Attila (Fidesz) 1999.10.22
325/202 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Latorcai János (Fidesz), Mádi László (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz) 1998.11.20