Készült: 2020.04.04.17:33:38 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Mágori Józsefné

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13629/8 A rezsicsökkentéssel és a fogyasztóvédelemmel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Mágori Józsefné (Fidesz) 2014.02.03
11210/4 Budapest főváros közigazgatási területével összefüggő egyes törvények módosításáról Mágori Józsefné (Fidesz), Fejér Andor (Fidesz) 2013.05.28
10383/5 A rezsicsökkentések végrehajtásáról Mágori Józsefné (Fidesz) 2013.03.19
7979/204 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Jakab István (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Örvendi László (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz) 2012.11.09
6467/58 A fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény módosításáról Zsigó Róbert (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz) 2012.04.24
6467/57 A fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény módosításáról Zsigó Róbert (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz) 2012.04.24
6467/56 A fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény módosításáról Zsigó Róbert (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz) 2012.04.24
6467/55 A fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény módosításáról Zsigó Róbert (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz) 2012.04.24