Készült: 2019.09.20.17:46:45 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Halász János (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/6552 A személy- és vagyonvédelmi, valamint a magánnyomozói tevékenység szabályairól szóló 2005. évi CXXXIII. törvény módosításáról Gulyás Gergely (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.06.21.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.06.24.: Halász János (Fidesz)
2019.06.18
H/1487 A Magyarország szuverenitásának megvédéséről és a Magyarországgal szembeni rágalmak visszautasításáról Kocsis Máté (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz)
2018.09.24.: Böröcz László (Fidesz)
2018.09.24.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2018.10.09.: Halász János (Fidesz)
2018.09.17