Készült: 2019.10.19.05:29:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 1997.02.04.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Juhász Gábor (MSZP) Elnök 1997.02.04. 1998.06.17.  
Hága Antónia (SZDSZ) Alelnök 1997.02.04. 1998.06.17.  
Dr. Győriványi Sándor (FKGP) Alelnök 1997.02.04. 1998.06.17.  
Dr. Koleszár Lajos (MSZP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Márfai Péter (MSZP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Szabó Katalin (MSZP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Vankó Magdolna (MSZP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Dr. Csikai Zsolt (SZDSZ) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Dr. Czuczi Mihály (SZDSZ) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Pokorni Zoltán (FIDESZ-MPP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Dr. Semjén Zsolt (KDNP) Tag 1997.02.04. 1997.07.21.  
Dr. Pusztai Erzsébet (Néppárt-MDNP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  


A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottságnak nincs albizottsága.