Készült: 2020.09.30.02:52:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Vállalkozásfejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.09.01.
Megszűnés 2000.06.20.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Vállalkozásfejlesztési albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Márton Attila (Fidesz) Elnök 1999.09.01. 1999.09.22.  
Nógrádi László (Fidesz) Elnök 1999.09.22. 2000.06.20.