Készült: 2022.06.29.08:24:54 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Orosházi György

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5159/51 A helyi önkormányzatok 2002. évi új címzett támogatásáról, valamint egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról Dr. Orosházi György (FKGP), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP) 2001.10.19
5159/50 A helyi önkormányzatok 2002. évi új címzett támogatásáról, valamint egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról Dr. Orosházi György (FKGP) 2001.10.19
4990/8 A külföldi bizonyítványok és oklevelek elismeréséről Dr. Orosházi György (FKGP) 2001.10.04
3930/21 Az állategészségügyről szóló 1995.évi XCI.törvény módosításáról Dr. Czira Szabolcs (FKGP), Dr. Orosházi György (FKGP) 2001.03.30
3930/20 Az állategészségügyről szóló 1995.évi XCI.törvény módosításáról Dr. Czira Szabolcs (FKGP), Dr. Orosházi György (FKGP) 2001.03.30
3524/1 Az állategészségügyről szóló 1995. évi XCI. törvény módosításáról Dr. Orosházi György (FKGP) 2000.12.04
3456/1 Az állategészségügyről szóló 1995. évi XCI. törvény módosításáról Dr. Orosházi György (FKGP) 2000.11.23
2574/8 Az ország szabadsága visszaszerzésének jelentőségéről és a Magyar Szabadság napjáról Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Gémesi György (MDF), Dr. Orosházi György (FKGP) 2001.04.18
857/23 A felsőoktatási intézményhálózat átalakításáról és a felsőoktatásról sz. 1993.évi LXXX. tv. módosításáról Dr. Dán János (FKGP), Dr. Orosházi György (FKGP) 1999.03.23