Készült: 2020.07.14.05:37:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Szili Sándor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4982/1 Az országgyűlési képviselők jogállásáról szóló 1990. évi LV. törvény módosításáról Szili Sándor (MSZP) 2001.09.11
4752/24 A Magyar Honvédség hivatásos és szerződéses állományú katonáinak jogállásáról Szili Sándor (MSZP) 2001.09.12
4752/23 A Magyar Honvédség hivatásos és szerződéses állományú katonáinak jogállásáról Szili Sándor (MSZP) 2001.09.12
4752/22 A Magyar Honvédség hivatásos és szerződéses állományú katonáinak jogállásáról Szili Sándor (MSZP) 2001.09.12
3991/6 A sor- és tartalékos katonai szolgálat teljesítése rendjének változásával érintett törvények módosításáról Szili Sándor (MSZP), Pál Béla (MSZP) 2001.04.12
2034/6 A hulladékgazdálkodásról Szili Sándor (MSZP) 2000.01.18
2034/5 A hulladékgazdálkodásról Szili Sándor (MSZP) 2000.01.18
2034/4 A hulladékgazdálkodásról Szili Sándor (MSZP) 2000.01.18
2034/3 A hulladékgazdálkodásról Szili Sándor (MSZP) 2000.01.18
2034/2 A hulladékgazdálkodásról Szili Sándor (MSZP) 2000.01.18
2034/1 A hulladékgazdálkodásról Szili Sándor (MSZP) 2000.01.18
1923/1 A Magyar Köztársaság és a NATO közötti 2000. évi Egyéni Partnerségi Program tervezetének jóváhagyásáról Szili Sándor (MSZP) 1999.11.30
1176/17 A polgári szolgálatról szóló 1997.évi XXI.törvény módosítása Szili Sándor (MSZP) 1999.06.08
1176/16 A polgári szolgálatról szóló 1997.évi XXI.törvény módosítása Dr. Wiener György (MSZP), Szili Sándor (MSZP) 1999.06.08
1176/15 A polgári szolgálatról szóló 1997.évi XXI.törvény módosítása Dr. Wiener György (MSZP), Szili Sándor (MSZP) 1999.06.08
548/125 A temetőkről és a temetkezésekről. Szili Sándor (MSZP) 1999.02.12