Készült: 2020.08.15.06:11:41 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Erdészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.27.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Erdészeti albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Jakab István (Fidesz) Elnök 2010.06.14. 2014.05.05.  
Balogh József (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2013.05.01.  
Obreczán Ferenc (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Szabó Rebeka (LMP) Tag 2010.06.14. 2013.02.11.  


 
Erdészeti albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 2 2/2010 2010.08.25. Határozatképes 1:15
2 1 1/2010 2010.07.20. Határozatképes 1:34