Készült: 2019.10.15.09:57:24 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Gazdasági és informatikai bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Gazdasági és informatikai bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági és informatikai bizottság tagjainak változásai (29 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Podolák György (MSZP) Elnök 2008.05.05. 2010.05.13. Puch László (MSZP)
Puch László (MSZP) Elnök 2006.05.30. 2008.05.05.  
Dr. Józsa István (MSZP) Alelnök 2008.05.05. 2010.05.13. Podolák György (MSZP)
Márfai Péter (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2010.05.13.  
Podolák György (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2008.05.05.  
Dr. Latorcai János (KDNP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Alexa György (MSZP) Tag 2008.12.01. 2010.05.13. Molnár Gyula (MSZP)
Dr. Baráth Etele (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Végh Tibor (MSZP)
Farkas Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Gazda László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Göndör István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Hagyó Miklós (MSZP) Tag 2006.05.30. 2007.06.25.  
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.02.18.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.05.05.  
Dr. Kálmán András (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Kapolyi László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kiss Ferenc (MSZP) Tag 2008.05.05. 2010.05.13. Dr. Józsa István (MSZP)
Márfai Péter (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.11.13.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2007.06.25. 2008.12.01. Hagyó Miklós (MSZP)
Podolák György (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Puch László (MSZP) Tag 2010.02.22. 2010.05.13. Horváth Csaba (MSZP)
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Farkas Imre (MSZP)
Dr. Szabadkai Tamás (MSZP) Tag 2008.09.15. 2010.05.13. Szántó János (MSZP)
Szántó János (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.06.03.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Dr. Szekeres Imre (MSZP)
Dr. Szekeres Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2006.11.13. 2010.05.13. Molnár Gyula (MSZP)
Végh Tibor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2006.10.24.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Fónagy János (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Koszorús László (Fidesz) Tag 2007.03.12. 2010.05.13. Rogán Antal (Fidesz)
Márton Attila (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Matolcsy György (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Nagy Sándor (Fidesz) Tag 2006.10.24. 2010.05.13. Bánki Erik (Fidesz)
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Püski András (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Rogán Antal (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.03.12.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Deák András (KDNP) Tag 2006.05.30. 2007.10.20.  
Molnár Béla (KDNP) Tag 2008.04.14. 2010.05.13. Dr. Rétvári Bence (KDNP)
Dr. Rétvári Bence (KDNP) Tag 2008.02.25. 2008.04.14. Deák András (KDNP)
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2006.07.03.  
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2006.07.03. 2010.05.13. Kovács Kálmán (SZDSZ)
Dr. Vas János (MDF) Tag 2006.05.30. 2008.10.09.  
Dr. Vas János (független) Tag 2008.10.13. 2010.05.13.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági és informatikai bizottság MSZP 15 51.72%
Fidesz 10 34.48%
KDNP 2 6.90%
SZDSZ 1 3.45%
független 1 3.45%
Összesen 29 100.00%

Gazdasági és informatikai bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok