Készült: 2020.09.29.04:15:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Az Önkormányzati és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.16.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati bizottság


Az Önkormányzati és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Elnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
Ágota Gábor (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2000.02.29.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Domokos László (Fidesz) Tag 1998.12.16. 1999.09.30.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Perlaki Jenő (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Jauernik István (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Tóth Imre (FKGP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  


Az Önkormányzati és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése